از همه تون متشکرم ...فقط همین !

از همه تون  متشکرم ...فقط همین !

 ببخشید تو این مدت نتونستم چیز جدیدی بنویسم می دونید چند وقتی هست خیلی جدی مشغول تمرین هستم .

خیلی حرفها واسه گفتن داشتم که دوست داشتم اینجا بنویسم . مثلا دلم می خواست از مراسم پرشین بلاگ براتون بنویسم . من قرار بود تو این مراسم یک اجرای پیانو داشته باشم که متاسفانه تو آخرین دقایق امکانات لازم برای این کار فراهم نشد و پیانوی سالن یهوی غیب شد . به هر حال از خانم پولادزاده مدیر مهربون پرشین بلاگ که منو به این مراسم دعوت کرد ممنونم .

راستی تو این مراسم دوستان وبلاگ نویس لطف کردند و از من هم به عنوان یک وبلاگ نویس سبز تقدیر کردند .بین خودمون باشه یه جایزه خوشگل هم گرفتم .

من تو مراسم تقدیر از بانوان وبلاگ نویس روی صحنه کنار سعید پورمحمودی مجری مراسم

پنج شنبه بود ساعت دوازده که زنگ مدرسه خورد وقتی از مدرسه بیرون اومدم دیدم دو سه تا از دوستام که زودتر از من بیرون رفته بودند بدو بدو پیشم اومدند و گفتن : نیکتا نیکتا تبریک می گیم!

راستش من اولش نفهمیدم چه خبره ولی وقتی بیرون مدرسه دیدم بابای صورتی گلم با خوشحالی اومد و بغلم کرد و بهم تبریک گفت یه دفعه چشمم افتاد به پلاکاردی که وسط کوچه و جلوی در مدرسه آویزون شده بود.

واقعا که باورم نمی شد مدیر خوب مدرسه مون خانوم پازوکی عزیز که راستی راستی یه مدیر صورتی مهربونه زحمت کشیده بود و واسه موفقیت من تو وبلاگ نویسی و موسیقی تبریک گفته بود.  اونقدر خوشحال بودم که  نمی دونستم چیکار کنم  فوری رفتم خونه ی عزیزجون (مادربزگ عزیزم) تا اونو خبر کنم اما عزیز جون دم در منتظرم بود و می گفت ساعت ده که برای خرید رفته اون پلاکارد رو دیده و چند بار اونو خونده و حسابی کیف کرده است.

اینم عکس مدرسه خوبمون

از خدای بزرگ می خوام به من کمک کنه تا بتونم با تلاش و موفقیت در درس ها و کارهای  دیگم  زحمت هایی رو که پدر و مادر مهربونم ، معلم های عزیزم و خانوم مدیر خوب مدرسه می کشه جبران کنم.باز هم از خانوم مدیر صورتی خوبمون که امسال حسابی مدرسه مون رو خوشگلکرده و باعث شادی بچه ها  شده تشکر می کنم یه تشکر صورتی.

 

 

/ 4 نظر / 23 بازدید
شادی

[گل][گل]

بانوی سبزپوش

آفرین دختر صورتی! تبریک میگم.

simin

niktay azizam salam babat tamam shadihayi keh ba movafaghiyatha va khobihayat barayeman miavary kary az dastam sakhteh nist joz einkeh az rah door barayat dooaa konam va beh tamam kasani keh dar tarbiyat to naghsh dashtand dorod beferestam.hamisheh sorati bashy va sarafraz.

علی

سلام خوشکل خانمی خوبی وبت خیلی با حاله و قشنگه درست مثل خودت