سلام به همه بچه های صورتی

سلام به همه ی بچه های صورتی. من نیکتا هستم و نه سالمه ، البته چهار ماه دیگه مونده تا نه سالم تموم بشه ، اما مهم نیست ، مهم اینه که من همه ی آدما و به خصوص بچه ها را دوست دارم.بچه ها من به کمک پدرم این وبلاگ رو راه اندازی کردم . یعنی راستش رو بخواهید پیشنهادش از من بود و چون من هنوز خوب نمی تونم از کامپیوتر استفاده کنم از پدرم کمک گرفتم . من تقریبا همه نوشته هام رو اول روی کاغذ می نویسم ،بعد سر حوصله توی کامپیوتر تایپ می کنم و تو پرونده ای که بابام تو کامپیوتر برام درست کرده می زارم .بعدش بابای مهربون ،صورتی و دوست داشتنی ام وقتی از سرکار برگشت زحمت می کشه و مطلبام رو توی وبلاگم می زاره . فکر کردم لازمه برای اولین بار این مطلب رو توضیح بدم . روش نوشتن مطالب من اینطوریه و نظرات شما رو هم مواقعی که با پدرم به اینترنت متصل هستیم خواهم خوند و تاجایی که بشه سعی می کنم بهشون جواب بدم .

اما چرا این وبلاگ رو راه انداختم ؟

فکر کنم لازم باشه اول به این سئوال خودم جواب بدم . اسم وبلاگ من هست "من زمین را دوست دارم " می دونید که این تنها چیزی هست که ما ادم ها فقط و فقط یک دونه از اون رو داریم و به همین خاطر باید خیلی قدرش رو بدونیم . من تو اینجا می خوام با همه کودکان و هم سن و سال های صورتی خودم  هر کجای دنیا که هستند در مورد حفظ و نگه داری زمین و محیط زیست صحبت کنم . من الان تو مدرسه مون یکی از همیاران محیط زیست هستم و سعی می کنم هم تو مدرسه و هم تو خونه و بیرون از خونه تا جایی که می تونم تو حفظ محیط زیست تلاش کنم. بچه های عزیز خوشحال میشم که با نظراتتون با من در ارتباط باشید و بزرگترهای عزیز خوشحال میشم که منو راهنمایی کنید و از تجربه های خودتون در مورد محیط زیست بگید . یه چیز دیگه رو هم بگم :من به رنگ صورتی خیلی علاقه دارم و به همین خاطر ادرس وبلاگ من "دوستان صورتی "هست . فکر می کنم رنگ صورتی رنگ نشاط و زندگی و دوست داشتنه .تا نوشته بعدی خدانگهدارتون .

 

 

/ 4 نظر / 15 بازدید
هادی

با سلام .سایت خوبی دارید ولی چرا از تبلیغات برای کسب درآمد بیشتر در سایت خود استفاده نمی کنید با هر کیلیک بیننده سایت شما بر روی تبلیغات ما 800 ریال به شما پورسانت داده میشود .و هر ماه از جوایز سایت بهره مند شوید. فرست طلایی را از دست ندهید .یه قانون ساده وجود داره که عبارت است از :هر چقدر تلاش کنی بیشتر پول دریافت میکنی .امتحانش مجانیه پس زود تر ثبته نام کن تا از دستت نرفته .فقط کافی در سایت زیر ثبته نام کنی http://www.oxinads.com/?a=27391

فرزاد حسنی

سلام نیکتای عزیزم ورودت رو به دنیای محترم وب تبریک می گم . منتظر خوندن پستهات هستم عزیزم

پیمان

اول از همه میخواهم ازپدر و مادرتان تشکر کنم که بچه ها را به این خوبی تربیت میکنند برای آینده ایرانمان

حسام

سلام نیکتاجان من حسام خادمم واقعا وبلاگ قشنگی داری امیدوارم در همه کارهات موفق باشی و یه پیانیست معروف شی